O nás

Sme malá, rodinná spoločnosť, ktorá pôsobí v Zatore a okolí, vykonáva veľkoobchodný a maloobchodný predaj vianočných stromčekov, kaukazskej jedle a smreku. Okrem toho sa zaoberáme chovom kaprov. Naše podnikanie zakladáme na tradičných hodnotách, ako je RODINA, ČESTNOSŤ a DÔVERA. A tie zasa oceňujú zákazníci a obchodní partneri.

Na trh s vianočnými stromčekmi sme vstúpili v roku 2010. Boli to neisté časy, uprostred globálnej krízy, kedy veľa priemyselných odvetví bojovalo so stratami a prepúšťaním. My sme urobili odvážne rozhodnutie a rozhodli sme sa vyplniť nedostatok vianočných stromčekov. Vďaka spolupráci s lídrom dánskeho trhu s vianočnými stromčekmi a tvrdej práci sa dovážané vianočné stromčeky z Dánska ukázali v našom podnikaní presným zásahom.

Od samého začiatku sme sa starali o vysokú kvalitu vianočných stromčekov, ktoré sú výsledkom pravidelných ciest do Škandinávie, aby sme si osobne vybrali najlepší kúsky, dohliadali na ich balenie a prípravu na prepravu – a tak je to dodnes. Krásne, elegantné a husté jedle sa takmer okamžite stali hitom, pretože splnili sny zákazníkov, ktorí chceli mať vo svojom dome vianočný stromček, ako z filmu. Kvalita sa nezmenila, ale popularita rástla, takže sme v priebehu času otvorili viac predajní, ktorých počet je teraz 8. Medzitým sme ponuku rozšírili o smreky. Rastúci obrat nás prinútil investovať do vlastného vozového parku úžitkových vozidiel. Vďaka nim môžeme splniť každú objednávku bez ohľadu na množstvo alebo vzdialenosť. Okrem toho máme v Zatore dobre zariadené výdajné miesto „Wadowicka“.

Každý zákazník (veľkoobchod a maloobchod) sa môže spoľahnúť na našu pomoc a odbornú radu pri výbere vhodného vianočného stromčeka. Koniec koncov, nie je nič viac uspokojujúce ako pocit úspešného nákupu na vianočné sviatky.